מה אני מציע?

יעוץ אסטרטגי

נבין יחד איפה הארגון עומד ביחס לשוק ולמתחרים, נסקור את מגוון הפעולות שנעשו עד כה ונבנה תוכנית ארוכת טווח, מפורטת, מובנת ותפורה בדיוק לארגון ומשאביו וכל זאת בכדי להשגת יעדי החברה. את התוכנית האסטרטגית הרחבה נפרוט לטקטיקות ישימות ברמת השנה, רבעונים, חודשים ושבועות כך שבכל שבוע נתקדם לעבר השגת היעדים.

יעוץ שיווק

ניצור יחד ביקוש למוצר/שירות שלכם, נחדד מסרים ונשפר את כל נקודות המפגש של הלקוחות עם המותג, ניצור שפה גרפית ושפת מותג, נאפיין את קהל היעד, נחזק את הקשר עם ה״אוהדים השרופים״ של המותג, ונבנה תשתית למשיכת לקוחות חדשים באופן קבוע.

יעוץ פרסום

נבדוק את עלויות הרכש מדיה וננסה להוזילם, נייצר משפכי שיווק מתאימים, נפיץ מסרים בצורה מעניינת, קראטיבית, מסודרת ועקבית עם נראות שמשקפת את אופי המותג בכדי להגיע ללקוחות הפוטנציאלים והצדקת תקציבי רכש המדיה בהחזר השקעה רווחי.

CMO במיקור חוץ (מנהל שיווק)

סמנכ״ל שיווק במיקור חוץ, מוזמנים להשתמש בנסיון ובידע שלי בשביל להוריד מכם את כל הקשור לנושאי השיווק והפרסום של העסק שלכם. נקיים פגישות, נקבע יעדים ואני ידאג לשאר. אני יעבוד מול הגופים השונים מטעם הארגון להשגת יעדי הארגון והצלחתו.

CDO במיקור חוץ (מנהל מחלקת דיגיטל)

אם הארגון שלכם משקיע משאבים רבים בדיגיטל ורוצה להתפתח ולגדול בתחום כנראה שהארגון צריך מנהל מחלקת דיגיטל מתוך הארגון. בשירות זה ננתח דטאות ונחפור באנליטיקות בכדי לקחת החלטות מושכלות יותר, ניהיה בבקרה על סוכנות הדיגטל ונפעל למיקסום שיתוף הפעולה לצורך השגת המטרות העסקיות ובנוסף נתמיע בארגון יכולות דיגיטליות ואוטומציות אשר יחסכו שעות עבודה מהמשאב האינושי, ניעל את שירות הלקוחות ונסדר באמצעות טכנולוגיה תהליכים טרחניים.

סדנאות שיווק ומכירות לארגונים

אנשי המכירות צריכים Drive? יעדים הם בגדר המלצה? אולי כדאי לעשות פעולה שתכניס רוח חדשה ודחיפה ליחידה המבצעת שלכם. אנשי מכירות רדומים = רווחים נמוכים.

בואו נדבר