מה אני מציע?

יעוץ אסטרטגי

נבין יחד איפה הארגון עומד ביחס לשוק ולמתחרים, ונסקור את מגוון הפעולות שנעשו עד כה. יחד, נבנה תוכנית מפורטת וארוכת טווח, שתהיה תפורה  לארגון ולמשאביו, כדי להשיג את יעדי החברה. את התוכנית האסטרטגית הרחבה נפרוט לטקטיקות ישימות ברמת השנה, רבעונים, חודשים ושבועות, כך שבכל שבוע נוכל למדוד את ההתקדמות של העסק לעבר השגת היעדים.

יעוץ שיווק

ניצור יחד ביקוש למוצר או השירות שלכם, נחדד מסרים ונשפר את כל נקודות המפגש של הלקוחות עם המותג. ניצור שפה גרפית ושפת מותג, ונאפיין את קהל היעד. נחזק את הקשר עם ה״אוהדים השרופים״ של המותג, ובמקביל נבנה תשתית למשיכת לקוחות חדשים באופן קבוע.

יעוץ פרסום

נבדוק את עלויות רכש המדיה וננסה להוזיל אותם. נייצר משפכי שיווק מתאימים, נפיץ מסרים בצורה מעניינת, קריאייטיבית, מסודרת ועקבית. נקפיד על נראות שמשקפת את אופי המותג בכדי להגיע ללקוחות הפוטנציאלים והצדקת תקציבי רכש המדיה בהחזר השקעה רווחי.

CMO במיקור חוץ (מנהל שיווק)

בתור סמנכ״ל שיווק במיקור חוץ, צברתי הרבה ניסיון וידע לאורך השנים. אני אדאג לכל תחום השיווק והפרסום של העסק שלכם, כדי שאתם תוכלו להיות בראש שקט. נקיים פגישות, נקבע יחד יעדים ואני אדאג לכל השאר. אני אתנהל מול הגופים השונים מטעם הארגון, ואעשה הכול למען השגת יעדי הארגון והצלחתו.

CDO במיקור חוץ (מנהל מחלקת דיגיטל)

כיום, כל ארגון שרוצה להצליח חייב להשקיע משאבים רבים בעולם הדיגיטל. המפתח הוא מינוי מנהל מחלקת דיגיטל מתוך הארגון, והטמעת יכולות דיגיטליות ואוטומציות בארגון אשר יחסכו לכם זמן רב. יחד נוכל לנתח דאטות, לחפור באנליטיקות ולקבל החלטות מושכלות. נהיה בבקרה על סוכנות הדיגיטל, ונפעל למיקסום שיתוף הפעולה לצורך השגת המטרות העסקיות, נייעל את שירות הלקוחות ונסדר באמצעות טכנולוגיה תהליכים מסורבלים.

סדנאות שיווק ומכירות לארגונים

הכול מתחיל ונגמר במכירות, שמשפיעות על הרווחים של העסק שלכם. מרגישים שאנשי המכירות צריכים Drive? יעדים הם בגדר המלצה בלבד? אולי כדאי לפעול להכנסת רוח חדשה שתתן פוש לצוות המכירות, וישפר את המיומנויות. זכרו, אנשי מכירות רדומים = רווחים נמוכים. בסדנאות שיווק ומכירות נכניס קצת “רעל בעיניים” לצוות המכירות.

בואו נדבר