שיעור פרטי - אחד על אחד

זה לא עוד קורס דיגיטלי – אתם שותפים מלאים לתהליך הלמידה. החומר נקבע בהתאם לידע שלכם, ולקצב שלכם. 

בקורס נצלול יחד לעומק מערכות הפרסום המתקדמות של פייסבוק ואינסטגרם, כדי שתלמדו את כל הסודות והכלים שיניבו לכם כסף ועבודה מכל מקום בעולם. 

קורס קידום ממומן בסושיאל 1 על 1

צפו בסרטון (תפעילו שמע)

בתקופה של חוסר וודאות, הדיגיטל מעניק רשת בטחון כלכלי להמון עסקים. כשהמשק דומם, הדיגיטל ממשיך לבעוט.

מה נלמד יחד?

אני רוצה להזמין אתכם לרכוש מקצוע מניב ומכניס כמנהלי קמפיינים בסושיאל (פייסבוק, אינסטגרם)

איך מתחילים ואיך מתבצעים השיעורים?

למי הקורס מתאים?

נשמע לי טוב! כמה משלמים?

אבל רגע אחד, מי אתה?

נעים מאוד , רועי ריבק

בן 34 נשוי לואל ואב ללני, נולדתי וגדלתי בבאר שבע. אני בתחום השיווק והפרסום קרוב ל12 שנים.

בעבר הייתי בעלים של פאב מצליח, שם הייתי אחראי על תחום השיווק והפרסום. לאחר מכן הייתי מנכ״ל ומייסד של עסק בתחום הביוטי, וגם שם עיקר ההתעסקות שלי היה בתחומים אלה. כיום אני עובד במשרד פרסום ביינר כהן בתור מנהל מחלקת דיגיטל ובנוסף מנהל שיווק של קבוצת איינשטיין, קבוצה המונה מעל 10 עסקים בתחום הפנאי והבילוי, עסקים כמו זאפה באר שבע, אגאדיר באר שבע, מילבה, רכבת צפון, פארוק בשוק בת״א, פאסדה ועוד רבים וטובים.

יש לי נסיון רב בתחום הדיגיטל בסושיאל, הן בקידום עסקים פיזיים, והן בקידום חנויות דיגיטליות. אחרי 12 שנים בתחום, נגעתי כמעט בכל תחומי העסקים.

אני סבור ובטוח יש לי המון לתרום לכל אחד ואחת. מחכה לשמוע מכם.

רועי ריבק

שאלות ותשובות

בהחלט, זאת המטרה! כבר אחרי כמה שיעורים, יהיו לך מספיק כלים וידע בכדי לקדם את החנות שלך לגמרי לבד, בצורה מקצועית שתביא לך תוצאות.

אכן כן, הקורס מתאים לכולם! בגלל שלא מדובר בקורס דיגיטלי אלא ב”שיעור פרטי”, אתאים את התוכן לכל רמה של ידע. נוכל להתחיל מהבסיס, או ללמוד כלים מתקדמים. 

הקורס מותאם אישית לצרכים שלך. נוכל לפתוח יחד את הקמפיינים שלך ולשפר בהם כל פרמטר, ללמוד גישות, כלים מתקדמים וטכניקות חדשות.

בהחלט! זהו מקצוע מבוקש מאוד. נפתחות בכל יום הזדמנויות חדשות, בשל העובדה שהפרסום בדיגיטל רק צובר תאוצה. בנוסף ניתן להיות עצמאי או פרילנסר בתחום

השכר של מנהלי קמפיינים הוא מהגבוהים בענף הפרסום. לפי סקר השכר שערכו פליאקוב דיגיטל שכר מנהל קמפיינים (ppc) עמד על 14,839 ש״ח לחודש. את סקר השכר המלא תוכלו לראות בקליק כאן

אענה על השאלה ב2 דוגמאות:

  1. עלות חודשית של קידום ממומן בפייסבוק דרך סוכנות דיגיטלית היא 4000-5000 ₪. הקורס הוא בתשלום חד פעמי של 2200 ₪, שיחסוך עבורכם סכום כסף רב בכל חודש.
  2. ברגע שתיכנסו לתחום בזכות הידע והכלים שלמדתם בקורס, אפילו למשרה התחלתית, תחזירו את ההשקעה של הקורס בזכות המשכורות הגבוהות בענף.

אני חי ונושם את התחום בכל יום, ומתעדכן בכל שינוי או עדכון קטן במערכת. לאורך השנים הרצתי קמפיינים בשווי מאות מיליוני שקלים. בשל הניסיון הרב שצברתי, אני בטוח שיש לי את כל הכלים להעביר את הידע שצברתי לכל אדם, לא משנה מה רמת הידע שלו.

מאמרים מובילים בבלוג שלי

יאללה, אני מת להתחיל!

או מלאו את הטופס